Blog

Showroom v Brně již otevřen!

S potěšením vám oznamujeme, že otevíráme showroom dřevěného nábytku v Brně.
Vstupte do světa značky Woodica a objevte jedinečný styl nábytku ze 100% masivního dřeva. Srdečně vás zveme k nákupu!

Více informací...

Novou prodejnu s dřevěným nábytkem Těšín

Navštivte novou prodejnu s dřevěným nábytkem v Těšíně, ul. Graniczna 79, v místě bývalého hraničního přechodu Boguszowice.

Vstupte do světa značky WOODICA a znovu objevte jedinečný styl nábytku vyrobeného ze 100% masivního dřeva.

Kup teď!

Více informací...

Příroda a jednoduchost čili moderní skandinávský styl

Ke skandinávským zemím patří tři státy: Dánsko, Norsko a Švédsko. Spojují je nejen geografické vazby, ale také historické a kulturní aspekty. Právě tam se zrodil velmi zajímavý styl výbavy interiérů. Postupně se rozšiřoval a mj. dorazil i do Polska, kde si našel mnoho stoupenců, které nadchla jeho jednoduchost a přírodní provedení. Tento styl má však mnohem více výhod, které jsou důvodem jeho neutuchající popularity. Není žádnou záhadou, že se jedná jen o jeden jediný styl. Dámy a pánové, toužím vám představit hlavního představitele tohoto článku: a sice skandinávský styl!

Více informací...

Nábytek ve výrazných barvách, tedy retro styl v našich domech

Minulost fascinuje nejen historiků z povolání, kteří zkoumají, vyvozují závěry a poukazují, že historie se neustále dokola točí. Často setkáváme osoby, které se amatérští zajímají těm odvětvím, které se stalo jejich pašije. Jiní zase milují zavzpomínat na staré časy. Všechny spojuje to, co už minulo, zapadlo časem, někdy dobré, jindy zas špatné, ale zůstávají částí světa, který pominul. Některým se stýská za padesátými lety, šedesátými, zda sedmdesátými minulého století, za časy Polské lidové republiky. Jiným se stýská za CIMI, co osobně nezažili, ale viděli ve filmech, jak vypadala v té době Amerika, a právě do toho stylu jejich to táhne, ten styl způsobuje, že by ho chtěli vlastnit právě teď, když to už není možné. Retro styl přitahuje svou rozmanitými barev a energií, kterou byly nasáklé uběhly dekády, a kterým úspěšně můžeme zařídit své čtyři kouty. Moderní prostory s historií, tedy stylizace bytu na staré časy dává neopakovatelné efekty.

Více informací...

Pěkné zařízení interiéru buduje atmosféru domu

Napjatá atmosféra negativní vliv na naše vztahy s jinými, na chuť do práce, rozpoložení nálady a spoustu dalších věcí. Vždy se jednak nadchneme tím, když jsme někde byli, kde se nacházela příjemná atmosféra, všichni jsme se dobře cítili, a měli jsme chuť se tam vrátit. Vytvoření takové atmosféry přímo v našem domě zaručí takové chvíle na každý den. Není nutné být specialistou od dekorování interiérů, aby to vytvořit, ani není nutné zaměstnat takovou osobu, není třeba přečíst velké množství návodů a pachtit se za každou cenu za aktuálními trendy. Každý z nás nosí v sobě něco kreativní a tvůrčí. Stačí jen v takovou část v sobě najít a využít ji k zařízení vysněného domu. Bude potřebný úmysl, individuální gust, dobrá vůle a pořádný nábytek. Zbytek je jen otázkou výběru dodatků a úsměvu na tváři domácích a naše hosty.

Více informací...

ODBORNÍ PORADCI

Naši poradci tvoří odborný tým, který Vám sdělí vyčerpávající informace a pomůže správně se rozhodnout...

DODÁVKA S VYNÁŠKOU

Naše nabídka zahrnuje dodání nábytku až do bytu nebo domu zákazníka a montáž na místě...

RYCHLÉ ODESLÁNÍ

Náš nábytek dodáváme na místo určení vlastními dopravními prostředky, v krátké době, s dodržením bezpečnosti zásilek...

BEZPEČNÉ PLATBY

Jednou ze zaručených způsobů platby za nábytek je platba při odběru, která je zárukou klidné a bezpečné transakce...