Obchodní podmínky akcí


1. Předmět obchodních podmínek

Tyto obchodní podmínky stanovují pravidla akcí uvedených na stránkách www.woodica.cz, zejména práva a povinnosti klientů a povinnosti a rozsah odpovědnosti prodávajícího.

2. Výklad pojmů

Tyto obchodní podmínky obsahují pojmy, které znamenají:

Prodávající - Mateusz Surmiak, který provádí obchodní činnosti jako firma Made of Wood Group Surmiak Mateusz se sídlem 34-106 Świnna Poręba, Świnna Poręba 210, DIČ: 552-159-42-17, vlastník značky Woodica;

Produkty – dřevěný nábytek vyráběný prodávajícím, na který se akce vztahují;

Akce –akce popsané v obchodních podmínkách;

Obchodní podmínky - tento dokument.

3. Podstata akcí

3.1. Každý klient, který v průběhu platnosti akce koupí od prodávajícího výrobky, na které se akce vztahuje, získá slevu uvedenou u určitého produktu.

3.2. Akce se vztahuje na produkty nabízené v kamenném obchodě prodávajícího v Jankach, al. Krakowska 26, 05-090 Raszyn, a taktéž na stránkách www.woodica.cz.

3.3. Prodávající oznámí ceny nábytku, na který se akce vztahuje, snížené o slevu dle odst. 1 (vypočítané automaticky). Takže klient nemá nárok na slevu z cen nábytku, na který se vztahuje akce oznámena prodávajícím.

3.4. Akci nelze spojovat s jinými akcemi a/nebo slevami.

4. Reklamační řízení

4.1. Veškeré případné reklamace ohledně poskytování služeb v rámci akce klient zašle písemně poštou na adresu uvedenou u označení prodávajícího.

4.2. Hlášení reklamace bude obsahovat podrobný popis události, která opravňuje podat reklamaci, jméno, příjmení a email klienta.

4.3. Prodávající prošetří reklamaci ve lhůtě 14 dnů ode dne obdržení hlášení, pokud nebude nutné doložit doplňující informaci. V tomto případě je lhůta 14 dnů počítána ode dne doručení této informace.

4.4. Odpověď na reklamaci bude zaslána pouze na email uvedený v hlášení reklamace.

4.5. Výše uvedená ustanovení neporušují práva klienta reklamovat samotný nábytek koupený v rámci akce, dle platných předpisů a v rámci záruky poskytované prodávajícím.

5. Konečná ustanovení

5.1. Záležitosti neřešené těmito obchodními podmínkami se řídí platnými právními předpisy.

5.2. Obsah obchodních podmínek je dostupný v sídle prodávajícího, v kamenném obchodě a na stránkách http://www.woodica.cz/ a může být kdykoliv uložen na nosiči nebo vytištěn.

5.3. Tyto obchodní podmínky jsou platné od 2. listopadu 2017.

Newsletter

Přihlášením pro zasílání Newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů firmou Made of Wood Group Surmiak Mateusz pro marketingové účely a se zasíláním obchodních sdělení elektronickou cestou v souladu s Politikou ochrany osobních údajů.

ODBORNÍ PORADCI

Naši poradci tvoří odborný tým, který Vám sdělí vyčerpávající informace a pomůže správně se rozhodnout...

DODÁVKA S VYNÁŠKOU

Naše nabídka zahrnuje dodání nábytku až do bytu nebo domu zákazníka a montáž na místě...

RYCHLÉ ODESLÁNÍ

Náš nábytek dodáváme na místo určení vlastními dopravními prostředky, v krátké době, s dodržením bezpečnosti zásilek...

BEZPEČNÉ PLATBY

Jednou ze zaručených způsobů platby za nábytek je platba při odběru, která je zárukou klidné a bezpečné transakce...Platba

PayU PayPal MasterCard Visa GeoTrus SSL Opineo- Słucham swoich klientów