Dubová skříň Vernalis 02 2d+přihrádka Dubová skříň Vernalis 02 2d+přihrádka Dubová skříň Vernalis 02 2d+přihrádka Dubová skříň Vernalis 02 2d+přihrádka
-30%
Dubová skříň Vernalis 02 2d+přihrádka
Dostupnost ihned
Nový produkt

Dostupný ihned

Dubová skříň Vernalis 02 2d+přihrádka - masivní dřevo

(Verna/SZ/02) (140773) Výrobce WOODICA

Cena: 102 182 Kč

  71 527 Kč

Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 71 527 Kč

Do konce akce

100% masivní dřevoZáruka 7 letVýrobek ihned dostupný

Možnosti produktu

* Povinná pole

Náklady na dopravu 1509Maximální cena dopravy 1 499 Kč

Cena: 102 182 Kč

  71 527 Kč

Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 71 527 Kč

Popis


Proč dubový nábytek Woodica?

  • Krásný design
  • Nábytek ihned dostupný
  • Záruka 2 roky
  • 100% masivní dřevo
  • 14-ti denní právo vrácení zboží
Rozměry a ceny
(šířka x výška x hloubka)

128cm x 200cm x 62cm Skříň - Verze C 102182 Kč 71527 Kč
128cm x 200cm x 62cm Skříň - Verze D 104424 Kč 73097 Kč

* Uvedený rozměr je celkový vnější rozměr.Detaily

V kolekci Vernalis nemohou chybět skříně. Mohlo by se zdát, že svojí mohutností budou příliš dominantní. Není tomu tak. Díky skvělému provedení se výborně hodí do místnosti. Neopakovatelné letokruhy a zbarvení nábytku poskytují šlechetnost a přirozenou krásu. Jsou velice odolný a pevné, a tak mohou Vaší rodině sloužit dlouhá léta. Naše nabídka obsahuje skříně různých kombinací. Každý si najde tu pravou pro svoji domácnost, kde bude plnit svou praktickou funkci.

Výše uvedený kus nábytku byl zhotoven z divokého dubového masivu. Jedinou částí, k jejíž výrobě se použije dřevotříska HDF jsou záda a dna šuplíků, na snížení celkové váhy nábytku. Nabízíme také možnost výroby uvedených elementů z dřevo masivu, případně překližky.

Konstrukce skříně
Uvnitř dvoudveřové skříně je šatní tyč vlevo a čtyři úzké police vpravo. Toto rozmístění umožní praktické uložení oblečení ve skříni, kde každý kus oblečení má své místo.

Závěsy
Standardně montujeme závěsy s tichým zavíráním.

Druhy zbarvení
V základní verzi je kolekce Vernalis zhotovena v barvě bezbarvý olej. Hlavní fotografie představuje tuto barvu. Je to standardní barva pro kolekci Vernalis.

Konstrukce skříně


Budowa szafy
Verze C


Budowa szafy
Verze DProč se vyplatí vybrat dřevěný nábytek?

Výběr dřevěného nábytku je moudrou investicí, která zajistí bezpečí a pohodlí. Dřevo je velmi trvalý materiál, odolný proti mechanickému poškození a mnohým chemickým činitelům. Jeho předností je vysoká odolnost proti tření. Díky přírodnímu původu je dřevěný nábytek ekologický, není zdraví škodlivý a neobsahuje škodlivé kovy a další složky používané při výrobě běžného nábytku. Díky vhodnému zpracování je zachována čistota desek. Hlavní předností jsou antistatické vlastnosti této přírodní suroviny – nepřitahuje prach, a tak je vhodný pro alergiky. Dřevo má hygroskopické vlastnosti, takže přirozeně pohlcuje a vydává vlhkost, při zachování pokojové teploty. V případě masivu je předností neopakovatelná struktura a charakteristická vůně – už kvůli tomu si jej zamilujeme. Dřevěný nábytek znamená eleganci, který podtrhuje vkus majitele. Surovina se snadno zpracovává, takže lze získat zajímavý a originální tvar nábytku. Péče o nábytek z masivu je jednoduchá a není finančně ani časově náročná. Po letech používání lze nábytek snadno renovovat.


Vsaďte na Eko…

Lasy PaństwoweNáš nábytek je zhotoven z masivu, pocházejícího z domácích lesů, které jsou obnovovány mladými stromky. Surovinou nás zásobují Státní lesy, které mají certifikáty FSC a PEFC. K barvení používáme vosky, olejovosky a laky, které nezatěžují životní prostředí. Přírodní materiály zaručí bezpečnost a odolnost výrobků, celá výroba je přátelská k životnímu prostředí.
Certyfikat FSCCertyfikat PEFC

Zvolte Estetiku…

Originální tvary našeho nábytku povzbuzují představivost. Pobyt v krásně zařízeném interiéru je příjemný a umožní „vypnout“ během odpočinku.

Využijte Ergonomická řešení…

Při navrhování nábytku klademe důraz na praktičnost, snadné používání a pohodlí. Vhodně zvolené rozměry a tvary zajistí funkčnost a bezpečnost.