Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 Židle na kovových nohách čalouněná NK-30
-30%
Židle na kovových nohách čalouněná NK-30
Dostupnost ihned
Nový produkt

Dostupný ihned

Židle na kovových nohách čalouněná NK-30 - masivní dřevo

(NK-30) (140137) Výrobce WOODICA

Cena: 7 515 Kč

  5 261 Kč

Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 5 261 Kč

Do konce akce

100% masivní dřevoDvouletá záruka na židleVýrobek ihned dostupný

Možnosti produktu

* Povinná pole

Náklady na dopravu 236Maximální cena dopravy 1 499 Kč

Cena: 7 515 Kč

  5 261 Kč

Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 5 261 Kč

Popis


Proč dubový nábytek Woodica?

  • Krásný design
  • Nábytek ihned dostupný
  • Záruka 2 roky
  • 100% masivní dřevo
  • 14-ti denní právo vrácení zboží
Rozměry a ceny
(šířka x výška x hloubka)

48cm x 105cm x 64cm 7515 Kč 5261 Kč

* Uvedený rozměr je celkový vnější rozměr.Detaily

Tmavě šedá a černá barva se vyrábějí na zakázku. Kontaktujte prosím předem náš zákaznický servis.

Přirozeným doplňkem každého stolu jsou samozřejmě židle. Šlechetné vzory a precizní provedení židlí ladí s krásou dubového stolu. Bohatá nabídka umožní vybrat model, který splní vaše očekávání.Technické údaje

Přípustné zatížení
140 kg
Rám
nerezová ocel, flexibilní opěradlo
Výška sedadla
50 cm
Hloubka sedadla
46 cm
Typ čalounění
ekokůže
Složení čalounění
100% polyuretan
Odolnost proti oděru
50 000 cyklů martindale
Odolnost barvy proti tření
(Norma EN ISO 105 X12)
5
Odolnost barvy proti světlu
(Norma EN ISO 105-B02)
5
Vyžadovaná montáž
výrobek je již smontován
Sedadlo typu Premium
Vysoce kvalitní pružinové sedadlo vyplněné pružnou pěnou.

ČalouněníTapicerka


RozměryWymiary łóżka


Proč se vyplatí vybrat dřevěný nábytek?

Výběr dřevěného nábytku je moudrou investicí, která zajistí bezpečí a pohodlí. Dřevo je velmi trvalý materiál, odolný proti mechanickému poškození a mnohým chemickým činitelům. Jeho předností je vysoká odolnost proti tření. Díky přírodnímu původu je dřevěný nábytek ekologický, není zdraví škodlivý a neobsahuje škodlivé kovy a další složky používané při výrobě běžného nábytku. Díky vhodnému zpracování je zachována čistota desek. Hlavní předností jsou antistatické vlastnosti této přírodní suroviny – nepřitahuje prach, a tak je vhodný pro alergiky. Dřevo má hygroskopické vlastnosti, takže přirozeně pohlcuje a vydává vlhkost, při zachování pokojové teploty. V případě masivu je předností neopakovatelná struktura a charakteristická vůně – už kvůli tomu si jej zamilujeme. Dřevěný nábytek znamená eleganci, který podtrhuje vkus majitele. Surovina se snadno zpracovává, takže lze získat zajímavý a originální tvar nábytku. Péče o nábytek z masivu je jednoduchá a není finančně ani časově náročná. Po letech používání lze nábytek snadno renovovat.


Vsaďte na Eko…

Lasy PaństwoweNáš nábytek je zhotoven z masivu, pocházejícího z domácích lesů, které jsou obnovovány mladými stromky. Surovinou nás zásobují Státní lesy, které mají certifikáty FSC a PEFC. K barvení používáme vosky, olejovosky a laky, které nezatěžují životní prostředí. Přírodní materiály zaručí bezpečnost a odolnost výrobků, celá výroba je přátelská k životnímu prostředí.
Certyfikat FSCCertyfikat PEFC

Zvolte Estetiku…

Originální tvary našeho nábytku povzbuzují představivost. Pobyt v krásně zařízeném interiéru je příjemný a umožní „vypnout“ během odpočinku.

Využijte Ergonomická řešení…

Při navrhování nábytku klademe důraz na praktičnost, snadné používání a pohodlí. Vhodně zvolené rozměry a tvary zajistí funkčnost a bezpečnost.