-25%
Dubový TV stůl Modern 01
Dostupnost 7-14 dní
Nový produkt

Dostupný v prodeji

Dubový TV stůl Modern 01 - masivní dřevo

(Modern/Rtv/01) (137964) Výrobce WOODICA

Cena: 31 758 Kč

  23 819 Kč

Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 23 819 Kč

Do konce akce

100% masivní dřevoZáruka 7 letVýrobek ihned dostupný

Možnosti produktu

* Povinná pole

Náklady na dopravu 388Maximální cena dopravy 1 499 Kč

Cena: 31 758 Kč

  23 819 Kč

Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 23 819 Kč

Popis


Proč dubový nábytek Woodica?

  • Krásný design
  • Nábytek ihned dostupný
  • Záruka 2 roky
  • 100% masivní dřevo
  • 14-ti denní právo vrácení zboží
Rozměry a ceny
(šířka x výška x hloubka)

105cm x 42cm x 45cm 31758 Kč 23819 Kč

* Uvedený rozměr je celkový vnější rozměr.Detaily

Skříňky na HiFi techniku ​​nemají pouze užitkovou funkci, ale jsou ozdobou každého obývacího pokoje. Zachovány zůstaly všechny elementy, charakteristické pro kolekci Modern.

Výše uvedený kus nábytku byl zhotoven z divokého dubového masivu. Jedinou částí, k jejíž výrobě se použije dřevotříska HDF jsou záda a dna šuplíků, na snížení celkové váhy nábytku. Nabízíme také možnost výroby uvedených elementů z dřevo masivu, případně překližky.

Stavba Hi-Fi skříňky
Praktické rozdělení skříňky na otevřený prostor a dvířka umožňují na praktické rozmístění Hi-Fi soustavy, se zachováním estetiky nábytku. Nábytek splňuje funkci stolku pod televizor a současně se za dveřmi najdete místo na uschování drobných předmětů.
Na levé straně dodáváme dvířka s jednou policí uprostřed.

Závěsy
Standardně montujeme závěsy s tichým zavíráním.

Druhy zbarvení
V základní verzi je kolekce Modern zhotovena v barvě bezbarvý olej. Hlavní fotografie představuje tuto barvu. Je to standardní barva pro kolekci Modern.

Proč se vyplatí vybrat dřevěný nábytek?

Výběr dřevěného nábytku je moudrou investicí, která zajistí bezpečí a pohodlí. Dřevo je velmi trvalý materiál, odolný proti mechanickému poškození a mnohým chemickým činitelům. Jeho předností je vysoká odolnost proti tření. Díky přírodnímu původu je dřevěný nábytek ekologický, není zdraví škodlivý a neobsahuje škodlivé kovy a další složky používané při výrobě běžného nábytku. Díky vhodnému zpracování je zachována čistota desek. Hlavní předností jsou antistatické vlastnosti této přírodní suroviny – nepřitahuje prach, a tak je vhodný pro alergiky. Dřevo má hygroskopické vlastnosti, takže přirozeně pohlcuje a vydává vlhkost, při zachování pokojové teploty. V případě masivu je předností neopakovatelná struktura a charakteristická vůně – už kvůli tomu si jej zamilujeme. Dřevěný nábytek znamená eleganci, který podtrhuje vkus majitele. Surovina se snadno zpracovává, takže lze získat zajímavý a originální tvar nábytku. Péče o nábytek z masivu je jednoduchá a není finančně ani časově náročná. Po letech používání lze nábytek snadno renovovat.


Vsaďte na Eko…

Lasy PaństwoweNáš nábytek je zhotoven z masivu, pocházejícího z domácích lesů, které jsou obnovovány mladými stromky. Surovinou nás zásobují Státní lesy, které mají certifikáty FSC a PEFC. K barvení používáme vosky, olejovosky a laky, které nezatěžují životní prostředí. Přírodní materiály zaručí bezpečnost a odolnost výrobků, celá výroba je přátelská k životnímu prostředí.
Certyfikat FSCCertyfikat PEFC

Zvolte Estetiku…

Originální tvary našeho nábytku povzbuzují představivost. Pobyt v krásně zařízeném interiéru je příjemný a umožní „vypnout“ během odpočinku.

Využijte Ergonomická řešení…

Při navrhování nábytku klademe důraz na praktičnost, snadné používání a pohodlí. Vhodně zvolené rozměry a tvary zajistí funkčnost a bezpečnost.