Regál Loftový dubový 01 Regál Loftový dubový 0.8m | 50cm | 3p Regál Loftový dubový 0.8m | 50cm | 3p Regál Loftový dubový 0.8m | 50cm | 3p
-30%
Regál Loftový dubový 01
Dostupnost ihned
Nový produkt

Dostupný ihned

Regál Loftový dubový 0.8m | 50cm | 3p - masivní dřevo

(Loft/wR/01) (140642) Výrobce WOODICA

Cena: 16 848 Kč

  11 794 Kč

Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 11 794 Kč

Do konce akce

100% masivní dřevoZáruka 7 letVýrobek ihned dostupnýTloušťka horní desky

Možnosti produktu

* Povinná pole

Náklady na dopravu 600Maximální cena dopravy 1 499 Kč

Cena: 16 848 Kč

  11 794 Kč

Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 11 794 Kč

Popis


Proč dubový nábytek Woodica?

  • Krásný design
  • Nábytek ihned dostupný
  • Záruka 2 roky
  • 100% masivní dřevo
  • 14-ti denní právo vrácení zboží
Rozměry a ceny
(šířka x výška x hloubka)

50cm x 83cm x 38cm 16848 Kč 11794 Kč

* Uvedený rozměr je celkový vnější rozměr.Detaily

Loftový regál s dubovou deskou a kovovou základnou nepochybně bude ozdobou každého interiéru. Všechny prvky výrobku zapadají do sebe, aby vznikl jedinečný nábytek. Jednoduchý tvar podtrhuje a zvýrazňuje neobvykle bohatou strukturu dubu.

Odolné loftové regály, které jsou kombinací kovu a dubového masivu. Jedinečné letokruhy a praskliny viditelné na povrchu dodávají deskám ušlechtilý vzhled a přirozenou krásu. Dubový nábytek díky spolehlivé a odolné konstrukci je nábytkem pro budoucí generace. Kovový stojan je nastříkán práškovou barvou, zaručuje to dosažení nejvyšší kvality a chrání ocelový povrch mnoho let. V naší nabídce najdete loftové regály v různých kombinacích. 100% dubový masiv.

Výše uvedený kus nábytku byl zhotoven z dubového masivu.

Kovový stojan je nastříkán práškovou barvou. Díly jsou ohřáty na 140-200°C, v důsledku čeho vzniká pevný a proti poškození odolný povrch.

Druhy zbarvení
V základní verzi jsou dubový nábytek natřeny bezbarvým olejem. Je to standardní barva pro dubovou kolekci. První fotografie výrobku znázorňují tuto barvu.

Doporučujeme, abyste regál připevnili na stěnu. Tímto se zvýší jeho stabilita a bezpečnost používání, když bude zaplněn malými předměty, knihami nebo jinými těžšími předměty.

Proč se vyplatí vybrat dřevěný nábytek?

Výběr dřevěného nábytku je moudrou investicí, která zajistí bezpečí a pohodlí. Dřevo je velmi trvalý materiál, odolný proti mechanickému poškození a mnohým chemickým činitelům. Jeho předností je vysoká odolnost proti tření. Díky přírodnímu původu je dřevěný nábytek ekologický, není zdraví škodlivý a neobsahuje škodlivé kovy a další složky používané při výrobě běžného nábytku. Díky vhodnému zpracování je zachována čistota desek. Hlavní předností jsou antistatické vlastnosti této přírodní suroviny – nepřitahuje prach, a tak je vhodný pro alergiky. Dřevo má hygroskopické vlastnosti, takže přirozeně pohlcuje a vydává vlhkost, při zachování pokojové teploty. V případě masivu je předností neopakovatelná struktura a charakteristická vůně – už kvůli tomu si jej zamilujeme. Dřevěný nábytek znamená eleganci, který podtrhuje vkus majitele. Surovina se snadno zpracovává, takže lze získat zajímavý a originální tvar nábytku. Péče o nábytek z masivu je jednoduchá a není finančně ani časově náročná. Po letech používání lze nábytek snadno renovovat.


Vsaďte na Eko…

Lasy PaństwoweNáš nábytek je zhotoven z masivu, pocházejícího z domácích lesů, které jsou obnovovány mladými stromky. Surovinou nás zásobují Státní lesy, které mají certifikáty FSC a PEFC. K barvení používáme vosky, olejovosky a laky, které nezatěžují životní prostředí. Přírodní materiály zaručí bezpečnost a odolnost výrobků, celá výroba je přátelská k životnímu prostředí.
Certyfikat FSCCertyfikat PEFC

Zvolte Estetiku…

Originální tvary našeho nábytku povzbuzují představivost. Pobyt v krásně zařízeném interiéru je příjemný a umožní „vypnout“ během odpočinku.

Využijte Ergonomická řešení…

Při navrhování nábytku klademe důraz na praktičnost, snadné používání a pohodlí. Vhodně zvolené rozměry a tvary zajistí funkčnost a bezpečnost.