Židle Nicea 31 dubové sedadlo Židle Nicea 31 dubové sedadlo Židle Nicea 31 dubové sedadlo Židle Nicea 31 dubové sedadlo Židle Nicea 31 dubové sedadlo
-30%
Židle Nicea 31 dubové sedadlo
Dostupnost ihned
Nový produkt

Dostupný ihned

Židle Nicea 31 dubové sedadlo - masivní dřevo

(nicea-31) (138320) Výrobce WOODICA

Cena: 5 879 Kč

  4 115 Kč

Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 4 115 Kč

Do konce akce

100% masivní dřevoDvouletá záruka na židleVýrobek ihned dostupný

Možnosti produktu

* Povinná pole

Náklady na dopravu 418Maximální cena dopravy 1 499 Kč

Cena: 5 879 Kč

  4 115 Kč

Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 4 115 Kč

Popis


Proč dubový nábytek Woodica?

  • Krásný design
  • Nábytek ihned dostupný
  • Záruka 2 roky
  • 100% masivní dřevo
  • 14-ti denní právo vrácení zboží
Rozměry a ceny
(šířka x výška x hloubka)

45cm x 97cm x 44cm 5879 Kč 4115 Kč

* Uvedený rozměr je celkový vnější rozměr.Detaily

Křeslo nadchne kvalitou provedení. Židle ideální pasují ke stolům. Řádně vyprofilované sedlo a opěrka zajistí komfort a pohodlí.

Výše uvedený kus nábytku byl zhotoven z dubového masivu. Sedadlo jsou z dubového dřeva, korpus a nohy z borovicového dřeva.

Židle Nicea 31 výborně pasují ke stolům z této kolekce. Pohodlné sedlo s trapézovým tvarem, vyprofilované opěrky s lištami tvaru "X", jakož i mírně ohnuté nohy dodají židli neopakovatelný šmrnc.

Barevné škály
V základní verzi jsou dubové sedadlo natřeny bezbarvým olejem, korpus a nohy natřeny ekologickým lakem bílé barvy. Ovšem v závislosti na vaší koncepce aranžmá interiéru můžete objednat nábytek v jiných barevných provedeních tj. mořený nábytek, libovolné dvě barvy.


Proč se vyplatí vybrat dřevěný nábytek?

Výběr dřevěného nábytku je moudrou investicí, která zajistí bezpečí a pohodlí. Dřevo je velmi trvalý materiál, odolný proti mechanickému poškození a mnohým chemickým činitelům. Jeho předností je vysoká odolnost proti tření. Díky přírodnímu původu je dřevěný nábytek ekologický, není zdraví škodlivý a neobsahuje škodlivé kovy a další složky používané při výrobě běžného nábytku. Díky vhodnému zpracování je zachována čistota desek. Hlavní předností jsou antistatické vlastnosti této přírodní suroviny – nepřitahuje prach, a tak je vhodný pro alergiky. Dřevo má hygroskopické vlastnosti, takže přirozeně pohlcuje a vydává vlhkost, při zachování pokojové teploty. V případě masivu je předností neopakovatelná struktura a charakteristická vůně – už kvůli tomu si jej zamilujeme. Dřevěný nábytek znamená eleganci, který podtrhuje vkus majitele. Surovina se snadno zpracovává, takže lze získat zajímavý a originální tvar nábytku. Péče o nábytek z masivu je jednoduchá a není finančně ani časově náročná. Po letech používání lze nábytek snadno renovovat.


Vsaďte na Eko…

Lasy PaństwoweNáš nábytek je zhotoven z masivu, pocházejícího z domácích lesů, které jsou obnovovány mladými stromky. Surovinou nás zásobují Státní lesy, které mají certifikáty FSC a PEFC. K barvení používáme vosky, olejovosky a laky, které nezatěžují životní prostředí. Přírodní materiály zaručí bezpečnost a odolnost výrobků, celá výroba je přátelská k životnímu prostředí.
Certyfikat FSCCertyfikat PEFC

Zvolte Estetiku…

Originální tvary našeho nábytku povzbuzují představivost. Pobyt v krásně zařízeném interiéru je příjemný a umožní „vypnout“ během odpočinku.

Využijte Ergonomická řešení…

Při navrhování nábytku klademe důraz na praktičnost, snadné používání a pohodlí. Vhodně zvolené rozměry a tvary zajistí funkčnost a bezpečnost.