Dubový noční stolek Caragana 02 Dubový noční stolek Caragana 02 Dubový noční stolek Caragana 02 Dubový noční stolek Caragana 02 Dubový noční stolek Caragana 02 Dubový noční stolek Caragana 02 Dubový noční stolek Caragana 02 Dubový noční stolek Caragana 02 Dubový noční stolek Caragana 02 Dubový noční stolek Caragana 02 Dubový noční stolek Caragana 02 Dubový noční stolek Caragana 02 Dubový noční stolek Caragana 02
Dubový noční stolek Caragana 02
Dočasně nedostupný
Nový produkt

Produkt dočasně nedostupný

Dubový noční stolek Caragana 02 - masivní dřevo

(Caragana/Szn/02) (138134) Výrobce WOODICA

15 394 Kč
100% masivní dřevoZáruka 7 let

Možnosti produktu

* Povinná pole

Náklady na dopravu 388Maximální cena dopravy 1 499 Kč
15 394 Kč

Popis


Proč dubový nábytek Woodica?

  • Krásný design
  • Nábytek ihned dostupný
  • Záruka 2 roky
  • 100% masivní dřevo
  • 14-ti denní právo vrácení zboží
Rozměry a ceny
(šířka x výška x hloubka)

46cm x 55cm x 30cm - 15394 Kč

* Uvedený rozměr je celkový vnější rozměr.Detaily

Noční stolky z kolekce Caragana jsou skvělým doplňkem postele zhotovené z divokého dubového masivu. Nepřehlédnutelný tvar nočního stolku nepůsobí dominantně, ale je to vhodné místo pro uschování osobních věcí.

Výše uvedený kus nábytku byl zhotoven z divokého dubového masivu. Jediným prvkem z dřevotřísky jsou záda stolku a dna šuplíků, které snižují hmotnost nábytku.

Konstrukce nočního stolku
Místo za dveřmi umožňuje uschovat osobní věci u postele.

Závěsy
Standardně montujeme závěsy s tichým zavíráním.

Druhy zbarvení
V základní verzi je kolekce Caragana zhotovena v barvě bezbarvý olej. Hlavní fotografie představuje tuto barvu. Je to standardní barva pro kolekci Caragana.

Proč se vyplatí vybrat dřevěný nábytek?

Výběr dřevěného nábytku je moudrou investicí, která zajistí bezpečí a pohodlí. Dřevo je velmi trvalý materiál, odolný proti mechanickému poškození a mnohým chemickým činitelům. Jeho předností je vysoká odolnost proti tření. Díky přírodnímu původu je dřevěný nábytek ekologický, není zdraví škodlivý a neobsahuje škodlivé kovy a další složky používané při výrobě běžného nábytku. Díky vhodnému zpracování je zachována čistota desek. Hlavní předností jsou antistatické vlastnosti této přírodní suroviny – nepřitahuje prach, a tak je vhodný pro alergiky. Dřevo má hygroskopické vlastnosti, takže přirozeně pohlcuje a vydává vlhkost, při zachování pokojové teploty. V případě masivu je předností neopakovatelná struktura a charakteristická vůně – už kvůli tomu si jej zamilujeme. Dřevěný nábytek znamená eleganci, který podtrhuje vkus majitele. Surovina se snadno zpracovává, takže lze získat zajímavý a originální tvar nábytku. Péče o nábytek z masivu je jednoduchá a není finančně ani časově náročná. Po letech používání lze nábytek snadno renovovat.


Vsaďte na Eko…

Lasy PaństwoweNáš nábytek je zhotoven z masivu, pocházejícího z domácích lesů, které jsou obnovovány mladými stromky. Surovinou nás zásobují Státní lesy, které mají certifikáty FSC a PEFC. K barvení používáme vosky, olejovosky a laky, které nezatěžují životní prostředí. Přírodní materiály zaručí bezpečnost a odolnost výrobků, celá výroba je přátelská k životnímu prostředí.
Certyfikat FSCCertyfikat PEFC

Zvolte Estetiku…

Originální tvary našeho nábytku povzbuzují představivost. Pobyt v krásně zařízeném interiéru je příjemný a umožní „vypnout“ během odpočinku.

Využijte Ergonomická řešení…

Při navrhování nábytku klademe důraz na praktičnost, snadné používání a pohodlí. Vhodně zvolené rozměry a tvary zajistí funkčnost a bezpečnost.