Nabízené produkty jsou zbožím novým, prvotřídní, bez závad. Na naše produkty dáváme 24 měsíční záruku pro koncové zákazníky a 12 měsíční pro zákazníky firemní.

Dřevěny noční stolek Rodan 45

(brzoza-45) Výrobce WOODICA

4 188 Kč s DPH

DOSTUPNOST

Dostupný v prodeji
Nový produkt

Dostupný v prodeji

100% masivní dřevo

Možnosti produktu

* Povinná pole

Náklady na dopravu 344Cena dopravy 0 Kč při objednávce od 7000 Kč
4 188 Kč s DPH

Popis
Rozměry a ceny
(šířka x výška x hloubka)

44cm x 45cm x 44cm - 4188 Kč

* Uvedený rozměr je celkový vnější rozměr.Detaily

Noční stolky jsou výborným doplňkem moderní ložnice. Solidní truhlářská práce ve spojení s originálním vzhledem zaručí, že nábytek splní funkci praktickou, tak estetickou. Celek doplňuje povrchová úprava přírodními vosky a olejovými vosky.

Na výrobu našeho nábytku využíváme březového dřeva masiv.

Přední díly jsou zhotoveny z břízového dřeva bez suků, boční díly a rámy z vybraného dřeva se suky.

Ze dřeva jsou vyrobeny fronty, boky, horní a dolní věnec, čela a boky skříněk a také poliček. Jedinou částí, k jejíž výrobě se použije dřevotříska HDF jsou záda a dna šuplíků, na snížení celkové váhy nábytku. Nabízíme také možnost výroby uvedených elementů z dřevo masivu, případně překližky.

Popis nočního stolku
Otevřený prostor nočního stolku umožní uložení osobních předmětů hned u lůžka.

Barevné škály
V základní barevné verzí provádíme voskovou povrchovou úpravou. Výběr barvy závisí na požadavku zákazníka a jeho celkové koncepce na aranžování bytového prostoru.
Nábytek z kolekce Rodan jsou vyrobeny na objednávku zákazníka v barvě vosk (v ceně) nebo olejovosk (příplatek +20%). Ostatní barvy na výběr: surový nábytek.

Bez ohledu na vybraný druh výbavy z této kolekce, jsou nábytky prováděny na speciální objednávku klienta.

Proč se vyplatí vybrat dřevěný nábytek?

Výběr dřevěného nábytku je moudrou investicí, která zajistí bezpečí a pohodlí. Dřevo je velmi trvalý materiál, odolný proti mechanickému poškození a mnohým chemickým činitelům. Jeho předností je vysoká odolnost proti tření. Díky přírodnímu původu je dřevěný nábytek ekologický, není zdraví škodlivý a neobsahuje škodlivé kovy a další složky používané při výrobě běžného nábytku. Díky vhodnému zpracování je zachována čistota desek. Hlavní předností jsou antistatické vlastnosti této přírodní suroviny – nepřitahuje prach, a tak je vhodný pro alergiky. Dřevo má hygroskopické vlastnosti, takže přirozeně pohlcuje a vydává vlhkost, při zachování pokojové teploty. V případě masivu je předností neopakovatelná struktura a charakteristická vůně – už kvůli tomu si jej zamilujeme. Dřevěný nábytek znamená eleganci, který podtrhuje vkus majitele. Surovina se snadno zpracovává, takže lze získat zajímavý a originální tvar nábytku. Péče o nábytek z masivu je jednoduchá a není finančně ani časově náročná. Po letech používání lze nábytek snadno renovovat.


Vsaďte na Eko…

Lasy PaństwoweNáš nábytek je zhotoven z masivu, pocházejícího z domácích lesů, které jsou obnovovány mladými stromky. Surovinou nás zásobují Státní lesy, které mají certifikáty FSC a PEFC. K barvení používáme vosky, olejovosky a laky, které nezatěžují životní prostředí. Přírodní materiály zaručí bezpečnost a odolnost výrobků, celá výroba je přátelská k životnímu prostředí.
Certyfikat FSCCertyfikat PEFC

Zvolte Estetiku…

Originální tvary našeho nábytku povzbuzují představivost. Pobyt v krásně zařízeném interiéru je příjemný a umožní „vypnout“ během odpočinku.

Využijte Ergonomická řešení…

Při navrhování nábytku klademe důraz na praktičnost, snadné používání a pohodlí. Vhodně zvolené rozměry a tvary zajistí funkčnost a bezpečnost.


Color Swatches Magento extension by Galathemes Magento Themes