Nabízené produkty jsou zbožím novým, prvotřídní, bez závad. Na naše produkty dáváme 24 měsíční záruku pro koncové zákazníky a 12 měsíční pro zákazníky firemní.

Dřevěná postel Rodan 42

(brzoza-42) Výrobce WOODICA

18 562 Kč s DPH

DOSTUPNOST

Dostupný v prodeji
Nový produkt

Dostupný v prodeji

100% masivní dřevo

Možnosti produktu

* Povinná pole

Náklady na dopravu 1031Cena dopravy 0 Kč při objednávce od 7000 Kč
18 562 Kč s DPH

Popis
Rozměry a ceny
(šířka x výška x hloubka)

140cm x 85cm x 215cm - 18562 Kč
160cm x 85cm x 215cm - 20375 Kč
180cm x 85cm x 215cm - 22750 Kč
200cm x 85cm x 215cm - 24562 Kč

* Uvedené rozměry představují rozměr matrace, který bude odpovídat danému lůžku.Detaily

Originální modelu lůžek zaručí nejen komfort a pohodlí, ale budou ozdobou každé ložnice. Koncové zpracování předního a zadního čela, bez sklonu tendenční řešení osloví nejednoho zájemce o dobrý nábytek. Když tento atribut spojíme s odolností březového dřeva, vzniká neopakovatelný styl. Individuální charakter nábytku získáme finálním provedením voskových barev a olejových vosků.

Na výrobu našeho nábytku využíváme březového dřeva masiv.

Přední díly jsou zhotoveny z břízového dřeva bez suků, boční díly a rámy z vybraného dřeva se suky.

Standardní délka lůžka je 2m. Na základě objednávky Vám nabízené několik různých šířek lůžek, v rozmezí od 140 do 200 cm.
Uvedené rozměry představují velikost matrace a roštu, která bude odpovídat danému lůžku.
V lůžkách o šířkách 140,160,180 a 200cm je montována dodatečná středová lišta s dřevěnými podepírajícími nohama.
V ceně lůžka jsou dva noční stolky, které jsou praktickým doplňkem kompletu do ložnice.

Barevné škály
V základní barevné verzí provádíme voskovou povrchovou úpravou. Výběr barvy závisí na požadavku zákazníka a jeho celkové koncepce na aranžování bytového prostoru.
Nábytek z kolekce Rodan jsou vyrobeny na objednávku zákazníka v barvě vosk (v ceně) nebo olejovosk (příplatek +20%). Ostatní barvy na výběr: surový nábytek.

Bez ohledu na vybraný druh výbavy z této kolekce, jsou nábytky prováděny na speciální objednávku klienta.

V ceně lůžka není zahrnut matrace a rošt pod matraci (zvláště do budoucí koupě).

Proč se vyplatí vybrat dřevěný nábytek?

Výběr dřevěného nábytku je moudrou investicí, která zajistí bezpečí a pohodlí. Dřevo je velmi trvalý materiál, odolný proti mechanickému poškození a mnohým chemickým činitelům. Jeho předností je vysoká odolnost proti tření. Díky přírodnímu původu je dřevěný nábytek ekologický, není zdraví škodlivý a neobsahuje škodlivé kovy a další složky používané při výrobě běžného nábytku. Díky vhodnému zpracování je zachována čistota desek. Hlavní předností jsou antistatické vlastnosti této přírodní suroviny – nepřitahuje prach, a tak je vhodný pro alergiky. Dřevo má hygroskopické vlastnosti, takže přirozeně pohlcuje a vydává vlhkost, při zachování pokojové teploty. V případě masivu je předností neopakovatelná struktura a charakteristická vůně – už kvůli tomu si jej zamilujeme. Dřevěný nábytek znamená eleganci, který podtrhuje vkus majitele. Surovina se snadno zpracovává, takže lze získat zajímavý a originální tvar nábytku. Péče o nábytek z masivu je jednoduchá a není finančně ani časově náročná. Po letech používání lze nábytek snadno renovovat.


Vsaďte na Eko…

Lasy PaństwoweNáš nábytek je zhotoven z masivu, pocházejícího z domácích lesů, které jsou obnovovány mladými stromky. Surovinou nás zásobují Státní lesy, které mají certifikáty FSC a PEFC. K barvení používáme vosky, olejovosky a laky, které nezatěžují životní prostředí. Přírodní materiály zaručí bezpečnost a odolnost výrobků, celá výroba je přátelská k životnímu prostředí.
Certyfikat FSCCertyfikat PEFC

Zvolte Estetiku…

Originální tvary našeho nábytku povzbuzují představivost. Pobyt v krásně zařízeném interiéru je příjemný a umožní „vypnout“ během odpočinku.

Využijte Ergonomická řešení…

Při navrhování nábytku klademe důraz na praktičnost, snadné používání a pohodlí. Vhodně zvolené rozměry a tvary zajistí funkčnost a bezpečnost.


Color Swatches Magento extension by Galathemes Magento Themes