Nabízené produkty jsou zbožím novým, prvotřídní, bez závad. Na naše produkty dáváme 24 měsíční záruku pro koncové zákazníky a 12 měsíční pro zákazníky firemní.

Dřevěná komoda Rodan 26

(brzoza-26) Výrobce WOODICA

13 188 Kč s DPH

DOSTUPNOST

Dostupný v prodeji
Nový produkt

Dostupný v prodeji

100% masivní dřevo

Možnosti produktu

* Povinná pole

Náklady na dopravu 825Cena dopravy 0 Kč při objednávce od 7000 Kč
13 188 Kč s DPH

Popis
Rozměry a ceny
(šířka x výška x hloubka)

100cm x 55cm x 55cm - 13188 Kč

* Uvedený rozměr je celkový vnější rozměr.Detaily

Masivnost křivek komod se nám podařilo prolomit prostřednictvím vyfrézovaných drážek na čelních stranách a bocích nábytku, stálé zachování tím na trvalosti. Celek doplňují stříbrné úchyty. Různorodost rozmístění šuplíků a dveří zaručí, že každý najde pro sebe vhodný model komody. Kromě toho barevné provedení dle výběru zákazníka, zda vosku nebo olejového vosku komodě dodá individuální charakter.

Na výrobu našeho nábytku využíváme březového dřeva masiv.

Přední díly jsou zhotoveny z břízového dřeva bez suků, boční díly a rámy z vybraného dřeva se suky.

Ze dřeva jsou vyrobeny fronty, boky, horní a dolní věnec, čela a boky skříněk a také poliček. Jedinou částí, k jejíž výrobě se použije dřevotříska HDF jsou záda a dna šuplíků, na snížení celkové váhy nábytku. Nabízíme také možnost výroby uvedených elementů z dřevo masivu, případně překližky.

Popis komody
Komoda se skládá z otevřeného prostoru, přiděleného jednou policí, která se výborně sejde na uschování knih, dekoračních předmětů a jiných věcí, které často potřebujeme mít po ruce.

Barevné škály
V základní barevné verzí provádíme voskovou povrchovou úpravou. Výběr barvy závisí na požadavku zákazníka a jeho celkové koncepce na aranžování bytového prostoru.
Nábytek z kolekce Rodan jsou vyrobeny na objednávku zákazníka v barvě vosk (v ceně) nebo olejovosk (příplatek +20%). Ostatní barvy na výběr: surový nábytek.

Bez ohledu na vybraný druh výbavy z této kolekce, jsou nábytky prováděny na speciální objednávku klienta.

Proč se vyplatí vybrat dřevěný nábytek?

Výběr dřevěného nábytku je moudrou investicí, která zajistí bezpečí a pohodlí. Dřevo je velmi trvalý materiál, odolný proti mechanickému poškození a mnohým chemickým činitelům. Jeho předností je vysoká odolnost proti tření. Díky přírodnímu původu je dřevěný nábytek ekologický, není zdraví škodlivý a neobsahuje škodlivé kovy a další složky používané při výrobě běžného nábytku. Díky vhodnému zpracování je zachována čistota desek. Hlavní předností jsou antistatické vlastnosti této přírodní suroviny – nepřitahuje prach, a tak je vhodný pro alergiky. Dřevo má hygroskopické vlastnosti, takže přirozeně pohlcuje a vydává vlhkost, při zachování pokojové teploty. V případě masivu je předností neopakovatelná struktura a charakteristická vůně – už kvůli tomu si jej zamilujeme. Dřevěný nábytek znamená eleganci, který podtrhuje vkus majitele. Surovina se snadno zpracovává, takže lze získat zajímavý a originální tvar nábytku. Péče o nábytek z masivu je jednoduchá a není finančně ani časově náročná. Po letech používání lze nábytek snadno renovovat.


Vsaďte na Eko…

Lasy PaństwoweNáš nábytek je zhotoven z masivu, pocházejícího z domácích lesů, které jsou obnovovány mladými stromky. Surovinou nás zásobují Státní lesy, které mají certifikáty FSC a PEFC. K barvení používáme vosky, olejovosky a laky, které nezatěžují životní prostředí. Přírodní materiály zaručí bezpečnost a odolnost výrobků, celá výroba je přátelská k životnímu prostředí.
Certyfikat FSCCertyfikat PEFC

Zvolte Estetiku…

Originální tvary našeho nábytku povzbuzují představivost. Pobyt v krásně zařízeném interiéru je příjemný a umožní „vypnout“ během odpočinku.

Využijte Ergonomická řešení…

Při navrhování nábytku klademe důraz na praktičnost, snadné používání a pohodlí. Vhodně zvolené rozměry a tvary zajistí funkčnost a bezpečnost.


Color Swatches Magento extension by Galathemes Magento Themes